Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky 20000 Kč do hodiny

30.11.2014

Ne vždy a si můžeme dovolit čekat na půjčku několik dní, což je běžná lhůta pro vyřízení půjčky u bank. Někdy se ocitneme v situaci, kdy je nutné sehnat peníze ihned, okamžitě, nebo nejpozději do hodiny. Například 20000 na nový notebook v akci, na zajímavou dovolenou ve slevě nebo zkrátka na cokoli. Podívejme se, jaké jsou možnosti získání půjčky 20000 do hodiny.

Bankovní půjčky 20000 Kč

Typické půjčky od bank, správně nazývané spotřebitelské úvěry, začínají většinou na částce 30000 Kč. Výjimky zde existují (ZUNO půjčka, ČSOB půjčka na cokoliv), nicméně vyřízení klasické bankovní půjčky do hodiny bychom asi čekat nemohli. V případě bankovních produktů je daleko lepší způsob vyřídit si Kreditní kartu nebo kontokorent k běžnému účtu a nastavit si odpovídající úvěrový limit. U studentských účtů bývá uvěrový limit kontokorentu nastaven typicky na 10000 Kč, výjimečně ale lze získat i 20000 Kč. Pro pracující klienty se stabilním příjmem by pak neměl být problém získat úvěrový limit 20 tisíc a s takto nastavenou platební nebo kreditní kartou pak máme k dispozici kdykoliv ne půjčku 20000 do hodiny, ale ihned.

Rychlé nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou určeny převážně pro žadatele bez stálého doložitelného příjmu. Typickým příkladem nebankovních půjček jsou malé půjčky do výplaty. Jejich výše je ale u většiny společností limitována 10000 Kč, maximálně jde o půjčky 15000 Kč. Z nebankovní oblasti ale můžeme jmenovat například půjčku Provident, která je ve výši 4 - 50 000 Kč a není k jejímu získání potřeba dokládat příjem. Nejedná se sice doslova o "půjčku 20000 do hodiny", ale rychlost vyřízení je zde také na velmi dobré úrovni.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.