Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Okamžitá SMS půjčka ihned na bankovní účet

16.5.2013

Jakmile se stav peněz na bankovním účtu blíží nule nebo tuto hranici překračuje, propadá mnoho lidí panice. Snaží se získat bankovní úvěry, obesílá žádostmi různé finanční ústavy nebo zastaví majetek za nevýhodných podmínek. Přitom by na účtu mohli mít peníze během několika minut nebo hodin.

Okamžité schválení

Několik tisíc korun můžete dostat do rukou rychle a bez problémů. Poskytnutí půjčky přes textovou zprávu je pouze formální. Žadatel nemusí shánět ručitele nebo nabízet a oceňovat zástavu. Půjčit si může každý, kdo zrovna nemá dostatečný objem prostředků na svém bankovním účtu. Protože žadatel není prověřován v registrech a stačí jen zadání osobních údajů včetně výše požadované částky, je schválení obvykle záležitostí několika minut.

SMS zpráva

Po obdržení potvrzení se zprávou, že půjčka byla schválena je produkt - SMS půjčka ihned na účet k dispozici. V případě stejné banky jsou peníze připsány do několika minut. Celá operace od vybrání správné SMS půjčky až do možnosti čerpat peníze nebo pokrýt záporný zůstatek, netrvá déle než pročtení jedné reklamy na internetu. Za tak krátkou dobu řešíte problém, který by vás jinak stál mnoho času a starostí.

Pohotové prostředky

SMS půjčka ihned na bankovní účet pomůže s problémem okamžité hotovosti. Žádný nedostatek menšího obnosu není problémem. První půjčka bývá v řádu tisícikorun, aby si finanční společnost ověřila solidnost klienta. Další půjčky jsou potom ještě rychlejší a dosahují mnohem vyšších částek. SMS půjčka znamená, že si nikdy nebudete stěžovat na nedostatek peněz. Schopnost platit cokoliv co potřebujete, se stane jistotou každého dne a každé potřeby nákupu nebo platby. A jistoty jsou v dnešní době opravdu nutné. Nečekaný výdaj totiž zastihne občas každého.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.