Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Hotovostní půjčky - půjčky "na ruku"

28.3.2013

Půjčování peněz se stává docela běžnou a pohodlnou záležitostí. Nemáte peníze? Jednoduše a bez problémů vám je specializovaná firma půjčí. Není potřeba žádat o půjčku příbuzného, známého a je tedy možné se vyhnout někdy nepříjemnému žádání o půjčku. Pokud zájemce o půjčení peněz potřebuje třeba několik stovek korun, může být půjčka od známého možné nejjednodušší řešení třeba i bez poplatků.

Půjčka od specializované firmy na ruku

Pokud dáváte přednost půjčce od firmy půjčující peníze, můžete mnohdy získat částky ve výši několika set korun až třeba dvaceti tisíc korun. Vyšší částky však již bude potřeba nějak podpořit. Tím je myšleno dát firmě nějakou záruku, například v podobě dokladu o výši příjmu, ručitel, výpis z registru dlužníků. Pro půjčky v řádu desítek tisíc korun až stovek tisíc korun pak může firma logicky vyžadovat vyšší záruky, například v podobě zástavy nemovitosti.


TIP: Podrobné informace o dostupných nebankovních půjčkách bez příjmu i bez registru najdete na stránkách Univerzální-Půjčka.cz. Naleznete zde ucelený přehled výhod, nevýhod a rizik těchto finančních produktů.

Půjčka přes kurýra - peníze na ruku

Zájemci o půjčky na ruku někdy nemusí disponovat bankovním účtem, který většina půjčkových firem používá jako způsob doručení půjčených peněz. A skutečně je možné získat peníze bez nutnosti převodu na účet. Některé společnosti například využívají poboček pošt a umožňují ve spolupráci s Českou poštou zájemcům o půjčky získat peníze pohodlně a dá se říci na ruku.

Na ruku, jelikož žadatel si může peníze odnést z pošty v hotovosti. Další firmy zase využívají služby kurýra, kdy zájemce o půjčku vše vyřídí s firemním kurýrem. Podpis smlouvy a předání peněz může být tedy řešen i takto kurýrně. To jsou dva způsoby jak získat peníze na ruku. Další možností jak tohoto dosáhnout jsou půjčky bankovní.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz - půjčky online ihned

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.