Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou až 10 000 Kč

25.5.2014

Půjčit si peníze zvládne už dnes opravdu každý, dokázalo by to i dítě, avšak u dětí není získání půjčky možné. Peníze mohou získat oficiálně od nebankovních firem jen osoby starší 18 let a také občané České republiky. Proč je získání tak jednoduché? Stačí obvykle vyplnit formulář s žádostí po internetu. Druhou možností je žádost telefonická, to může být vhodné pokud se vám nechce na internet a nebo internetu příliš nedůvěřujete.

Půjčka před výplatou 10000

Některé firmy se začaly specializovat přímo na půjčky lidem, kteří vyžadují peníze před výplatou. Jedná se tedy o půjčky nižších částek v případě, že někomu nezbývají peníze před výplatou. Výdaje, které nás postihují jsou různé a proto soukromé firmy neposkytují půjčky účelové, ale půjčky neúčelové. Znamená to tedy, že peníze mohou být použity na jakýkoliv účel, na který si zájemce přeje získat peníze. Půjčka před výplatou 10000 novinka přináší ještě pohodlnější získání peněz pro zájemce o půjčku před výplatou. Samozřejmě účel půjčky musí být legální podle zákona. Obvykle jde o zaplacení nájemného, energií a nebo splátky půjček.

Bezpečné půjčování peněz

Pokud si půjčujeme na tyto věci, musíme se ujistit, že se nedostatek peněz nebude opakovat. Pokud by se totiž nedostatek peněz na základní výdaje opakoval, znamenalo by to, že se můžeme dostat do vážných problémů - půjčky totiž naší špatnou finanční situaci ještě zhoršují. Dlužník musí zaplatit firmě navíc peníze za poskytnutou službu. Často je potřeba zaplatit i cca 40% navíc z ceny půjčky.

Úrokové míry, RPSN jsou opravdu různé a každá firma to mívá trochu jiné. Z toho důvodu je potřeba hledat a dobře vybírat firmu od které si peníze vypůjčíme. Někdy bývá možné získat peníze před výplatou i od naší banky, například přečerpáním účtu do mínusu - takzvaný kontokorent.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz - půjčky online ihned

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.