Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned úplně každému

15.3.2015

Ne každý dosáhne na bankovní půjčku. Jsou situace, kdy nutně potřebujeme alespoň pár tisícikorun, abychom překlenuli finanční krizi do další výplaty. Kde o půjčku žádat, pokud nejsme dostatečně bonitní? Řešením mohou být SMS půjčky, s trochou nadsázky odnačované jako SMS půjčky ihned úplně pro každého.

Dnes může půjčku získat skoro kdokoliv

Jak je to se SMS půjčkou ihned úplně každému? Existuje vůbec? Většina společností prověřuje registry dlužníků nebo zjišťuje, jak je na tom žadatel s příjmy. Někdy dokonce obojí. Co dělat, pokud jsme v minulosti šlápli vedle a nepodařilo se nám splácet řádně a včas? Zápis v registru dlužníků možnosti dost zužuje a neprokazatelný příjem rovněž. V oblasti malých „půjček do výplaty“ neboli SMS půjček ale máte poměrně velkou šanci, že narazíte na produkt vhodný právě pro vás.

Parametry „bleskových půjček“

Pokud si ale potřebujete půjčit pár desítek tisíc korun, oblast SMS půjček pro vás nebude to pravé. Bývají totiž většinou ohraničené částkou 5 000 Kč, alespoň u první žádosti. Pokud půjčku řádně splatíte, můžete si zpravidla podruhé a poněkolikáté půjčit více, většinou do 15 000 až 20 000 Kč. Splácení je velmi přehledné. Do 1 až 30 dní, což je u většiny půjček nastavitelná lhůta, musíte zaplatit jedinou splátku, která je navýšena o poplatek za půjčku. Tyto půjčky skoro pro každého poskytují společnosti jako Ferratum, Kredito 24, Zaplo nebo Everyday Plus.

Opatrnost je na místě

U těchto půjček buďte opatrní, stejně jako u jakýchkoliv ostatních. Termín splacení si nastavte tak, abyste měli jistotu, že v té době budete mít k dispozici dostatečnou sumu na tuto splátku. K nevýhodám SMS půjček ihned úplně každému patří jejich poměrně vysoká cena a RPSN. Za několik tisíc korun zaplatíte poplatek v řádech stokorun. Úskalím může být i snadná dostupnost. Můžete se tak stát, že podceníte své možnosti. Proto buďte rozumní a neriskujte zbytečně kvůli pár tisícovkám, pokud opravdu nemusíte.

Další texty:

Doporučujeme:

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.