Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky i se záznamem v registru

8.12.2014

Mezi nejvýhodnější úvěry patří bankovní půjčky. Na paty jim ale šlapou nebankovní, jejichž podmínky v mnohém předčí ty bankovní. Důkazem je jejich snadná dostupnost, jednoduchá žádost, rychlý schvalovací proces a možnost vyřídit si je odkudkoliv. K jejich získání Vám stačí připojení k internetu a mobilní telefon. Hitem poslední doby jsou SMS půjčky bez registru, které nekontrolují záznamy v registru dlužníků.

Minimální požadavky na ověření

SMS půjčky bez prověřování registru jsou ověřeným způsobem, jak co nejrychleji přijít k penězům. Na žadatele kladou minimální nároky, a tak nemusíte prokazovat svůj příjem. Poskytující společnost si Vás nelustruje v centrálním registru dlužníků ani Solusu – na rozdíl od bank.

Obecný postup vyřízení

Žádáte o půjčku poprvé? Nejprve je nutná registrace na internetových stránkách nebankovní společnosti. Následně vyplníte online žádost, jež podléhá schválení úvěrovými pracovníky nebo automatizovaným systémem. Pro ověření Vašeho účtu musíte někdy zaslat 1 Kč na účet společnosti, popřípadě dodat naskenované dokumenty. Po schválení úvěru Vám peníze dorazí na účet do 24 hodin. Při opakovaných půjčkách stačí k vyřízení mobilní telefon.

Získejte až desítky tisíc

Tyto půjčky slouží k překlenutí krátkodobého nedostatku peněz. Z toho důvodu je doba splatnosti do 30 dnů a výše částky obvykle do 10 000 Kč. Jinou nabídku získají ověření klienti. Není výjimkou, že při opakovaných půjčkách dosáhnou až na desítky tisíc korun.

Pro koho je půjčka riskantní?

Pokud ale víte, že další měsíc nebudete mít žádný příjem, nejsou SMS půjčky pro Vás tím správným krokem. Za nesplacení naskočí vysoké poplatky z prodlení. Půjčka také není vhodná k úhradě starých závazků.

Další texty:

Doporučujeme:

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.