Nabídka práce hostesky - brigáda hostesky

5.10.2015

Řada mladých dívek, které hledají brigádu, se zajímá o práci hostesky. Tedy dívky, která má za úkol starat se o hosty na nějaké události - na večírku, festivalu, výstavě nebo v nějakém konkrétním prostředí - například v hotelu. Výhodou této práce je, mladá dívka jednak získá zkušenosti, získá kontakty - jak na nové kolegyně, tak i na zajímavé a důležité hosty, a samozřejmě si vydělá peníze.

Jak se dá takováto brigáda hostesky sehnat? Většinou tuto práci zprostředkovávají speciální agentury, které mají smlouvu s pořadateli nejrůznějších akcí - večírků, výstav, vernisáží, veletrhů. Na druhé straně tyto agentury mají databázi hostesek a pokud se nějaká akce má uskutečnit, kontaktují skupinu vhodných dívek ze svého seznamu.

Práce hostesky v zahraničí

Ještě zajímavější může být práce hostesky na zahraničních akcích. Vedle samozřejmě vyššího výdělku je výhodou také to, že se dívka zdarma podívá na nová zajímavá místa po Evropě nebo ve světě. Vylepší si také své jazykové dovednosti a to ji pomůže při studiu a v budoucí kariéře. Je to tedy ideální brigáda pro studenty.

Brigáda hostesky na veletrzích

Zajímavou práci hostesky na zahraničních veletrzích nabízí Brněnská agentura Archer, s.r.o. na stránkách Chatmodels.cz - jedná se o práci hostesky na veletrzích renomovaných firem, které působí v oblasti videa a telekomunikací v oblasti erotiky. Veletrhy jsou pořádány několikrát do roka ve Vídni, Barceloně, na Mallorce a na dalších místech a hlavní náplní je zde rozdávání letáčků a úsměv na návštěvníky veletrhu.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.