Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky pro problémové klienty ihned online

12.2.2013

Stát se problémovým klientem je bohužel velice snadné. Stačí jeden jediný vroubek a vaše jméno okamžitě začne figurovat v registru dlužníků a v takovém případě vám žádná banka půjčku neposkytne. Na koho se tedy mohou obrátit problémoví klienti, když se ocitnou ve složité finanční situaci?

SMS Půjčky i pro problémové klienty

Bylo vám v bance řečeno, že patříte mezi problémové klienty? Pak nezoufejte, naštěstí i pro vás existuje řešení, které vám může pomoci a vytrhnout trn z paty. SMS půjčka pro problémové klienty ihned online je typ nebankovního produktu, který můžete použít prakticky na cokoli, aniž byste byli nuceni někomu dokládat, do čeho jste peníze investovali.

Kolik můžete s SMS půjčkou získat?

Kdo potřebuje peníze, potřebuje je rychle, bez zbytečného zdržování a nejasností. SMS půjčka je v tomto ohledu férová, má jasně dané podmínky a neskrývá před žadateli žádné poplatky navíc. Nejedná se o dlouhodobou půjčku, se kterou byste mohli získat řádově několika set tisícové částky. S SMS půjčkou můžete získat při první žádosti sumu do 5 000 Kč, při další žádosti až do výše 12 000 Kč. Doba splatnosti se odvíjí od vašich finančních možností, nejčastěji si klienti volí splatnost až 30 dní.

Jak SMS půjčka funguje

Žádost o SMS půjčku je velice snadná a probíhá z pohodlí vašeho domova. Nemusíte tak docházet na osobní schůzky, což je určitě dobrá zpráva. Vyplníte online žádost, která následně projde schvalovacím procesem. Zpravidla budete požádáni o zaslání poplatku ve výši 1 Kč. Nemusíte se bát nahlížení do registrů ani dokládání příjmů.

Další texty:

Doporučujeme:

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.