Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky na mateřské jsou rychlé a spolehlivé

28.8.2021

Ženy na mateřské dovolené nemívají zrovna růžovou finanční situaci. Pokud mají partnera a ten vydělává dostatek peněz, nemusí být situace nijak hrozná. Jakmile se ale rodině finančně příliš nedaří, nebo dokonce žena s dítětem zůstane na vše sama, peněz rozhodně není nazbyt. K nejvyužívanějším finančním injekcím proto patří SMS půjčky na mateřské a rodičovské.

Pomoc v nenadálé situaci

Spolehlivá půjčka na mateřské nebo rodičovské může pomoct ve svízelné situaci: rozbije se pračka, přestane jezdit auto, nečekaně vzroste nájem, vypadne druhý příjem… Příkladů nečekaných a nutných výdajů se dá vymyslet nespočet. SMS půjčky na mateřské mají hned několik předností. Jsou rychlé, s vyřízením přes mobil a nikdo se neptá na jejich účel.

Krátkodobé půjčky

Jedná se o půjčky krátkodobé, nejčastěji se splatností jeden až několik měsíců. V určitém termínu se splatí celá částka plus navýšení o úroky a poplatky. U SMS půjček na mateřské jejich poskytovatele nepřekvapí, že žena momentálně nemá vysoký stálý příjem. To je totiž v tomto období života běžné. Jedná se o úvěry bezúčelové, bez ručitele, a pokud je třeba doložit příjem, není to zdlouhavé.

Peníze ihned na účet

Vyřízení rychlých SMS půjček je bleskové. Většinou se vyplní internetový formulář se základními údaji, odešle a počká na schválení. Vyžadováno bývá i potvrzení prostřednictvím SMS, odtud také název půjčky. Po schválení peníze poputují okamžitě na bankovní účet. Doba obdržení peněz pak závisí na mezibankovním převodu. Není třeba nikam chodit, domlouvat si schůzku na pobočce a vyplňovat několikastránkové formuláře.

Bez nahlížení do registru

I ženy na mateřské mají možnost žádat o půjčku bez nahlížení do registru. Takovýchto nabídek je celá řada, především mezi nebankovními půjčkami. Je rozumné srovnat jednotlivé nabídky a vybrat tu, která nejvíce vyhovuje našim požadavkům. Určitě se nedoporučuje sáhnout po první půjčce, která se naskytne.

Srovnávače půjček

Výborným pomocníkem jsou nezávislé srovnávače. Natrefit se dá i na první půjčku zdarma či půjčku s opravdu nízkým úrokem díky sezonní akci. I když úroky u rychlých půjček nebývají zrovna nízké, většinou se půjčuje pár tisíc korun, takže člověk zaplatí několik stovek korun navíc. To je cena, kterou je třeba akceptovat, pokud potřebujeme peníze okamžitě. Akce s nízkými úroky pak potěší o to víc.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.