Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Expo Půjčka

14.7.2015

Zažádat o neúčelovou půjčku je nejen velice snadné, ale na jednu stranu i logické. Stále více lidí dává přednost těmto produktům, neboť u nich nemusí dokládat důvody, pro které o peníze žádají. Neúčelové půjčky nabízí stále více společností, mezi nimiž figuruje i známá Expobank. Ta si pro své klienty připravila zajímavou nabídku v podobě Expo Půjčky, se kterou můžete získat až 500 000 Kč.

Kolik nabízí Expo Půjčka?

Expo půjčka vám nabízí půjčku v rozmezí od 50 000 do 500 000 Kč s výhodou úrokovou sazbou. Sami si můžete zvolit délku splatnosti, přičemž můžete volit mezi obdobím od 12 do 60 měsíců. Dobrou zprávou je skutečnost, že ani u půjčky půl milionu korun nebudete potřebovat zajištění nebo ručitele. Peníze můžete využít na cokoli dle vlastních potřeb.

Jak probíhá žádost o Expo půjčku?

Zajímá vás, jakými způsoby lze o tento produkt zažádat? V první řadě je to jednoduchá žádost přímo na pobočce banky. Kdo má pobočku poblíž, pak se může domluvit na schůze s bankéřem. Další možností je snadná online žádost, kterou lze vyplnit na internetu a zabere vám to jen několik málo minut. Do třetice všeho dobrého nelze opomenout telefonickou žádost, kdy stačí zavolat na bezplatnou infolinku.

Podmínky pro sjednání

Pro sjednání produktu je třeba splnit několik podmínek. První z nich je dosažení věku 18 let. Další podmínkou je doložení dvou dokladů totožnosti a prokázání stabilního příjmu. Podle toho se ověří bonita žadatele, přičemž minimální výše platu musí být alespoň 10 000 Kč.

Pojištění splátek má své důvody

Nikdy nevíte, co se může stát. Zatímco jednoho dne jste s penězi nad vodou, druhý den může být všechno jinak. Může vás potkat úraz, dlouhodobější nemoc nebo ztráta zaměstnání a najednou se ocitnete bez příjmů. Abyste byli oproti podobným situacím o krok napřed, nabízí vám Expobank možnost pojištění splátek. Tím budete moci klidně spát i beze strachu z možných problémů v důsledku opoždění se splácením.

Další texty:

Doporučujeme:

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.