Důležité: Web byl vytvořen před rokem 2016 a publikované informace tak nemusí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Okamžitá půjčka před výplatou bez nahlížení do registru

17.7.2014

Víte, kdy využít půjčku před výplatou?

Velmi populárním produktem, který spotřebitelům na našem trhu přináší mnohé nebankovní společnosti, je půjčka před výplatou bez nahlížení do registru . Jde o typ krátkodobého úvěru, který pomůže ve finančních nesnázích všem, kteří nevyšli s běžným měsíčním příjmem. Kupříkladu při nečekaných výdajích, v měsících, které jsou pro větší výdaje klasické, nebo v době, kdy např. zaměstnavatel nezašle mzdu v očekávaném termínu.

Kolik a na jak dlouho si můžete půjčit

Tento druh půjček je poskytován v menších částkách, která klientovi ale přesto pomohou překonat nelehké období do obdržení pravidelného měsíčního příjmu. Ve většině případů můžete zažádat o částku v rozmezí 500 Kč až 5 000 Kč. Pokud vás zajímá, kolik času budete mít na úhradu půjčky, většinou dostanete na výběr mezi 1 – 30 dny. Samozřejmě, za poplatek společnosti umožní i prodloužení doby splatnosti a to až 2x.

Přednosti půjčky před výplatou

Velkou předností je její dostupnost. Často není kontrolována výše příjmu, ani není nahlíženo do registru dlužníků, proto je tento druh půjček dostupný skutečně velké části populace. Dalším pozitivem je, že její vyřízení i převod na účet klienta proběhne rychle. Žádost bývá vyřízena prostřednictvím internetu během několika minut, společnost žádost vyhodnotí a je-li schválena, k převodu peněz na účet klienta dojde v řádu hodin, maximálně dnů. Kladem je i fakt, že je-li půjčka řádně splacena, daná společnost poskytne další úvěry klientovi bez registrace, klient získává důvěru, může mu být poskytnuta i vyšší půjčka.

Nevýhody spojeny s touto půjčkou

Nevýhodou je, že pokud si půjčíte kupříkladu max. částku ve výši 5 000 Kč, může vzniknout problém uhradit ji do měsíce. Některé typy mají vysokou roční procentní sazbu nákladů ( RPSN ), což je daň za to, že je poskytována bez ověřování.

Kde seženete půjčku před výplatou?

Společností, které ji poskytují, je mnoho. Jmenujme kupříkladu Kredito24, Zaplo, Ferratum, CreditOn a jiné.

Hledáte-li řešení finanční nouze, která vznikla nečekaně a potřebujete ji urychleně řešit, je půjčka před výplatou dobrou volbou.


Další texty:

Doporučujeme:

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.