Co nabízí Půjčka Era od Poštovní spořitelny

18.7.2014

Nová éra půjček odstartovala se zajímavým a přehledným produktem. Era účet u Poštovní spořitelny je tím pravým nástrojem k získání prostředků kdykoliv a kdekoliv potřebujete. S jedním číslem účtu můžete klidně spojit svoji budoucnost. A nezáleží na tom, zda peníze máte nebo je chcete právě získat.

Bez potvrzení

Era půjčka od poštovní spořitelny je zajímavýma levným úvěrem, který se dá získat ihned při založení účtu. Tento úvěr nepotřebuje zajištění ani ručení a také účel použití prostředků závisí na vás.

V podstatě existují dvě možnosti získání vysoké částky za nízký Era úrok. Půjčka Era bude poskytnuta každému při doložení příjmu od zaměstnavatele nebo při posílání platu v průběhu 3 měsíců na váš účet. Za tuto krátkou dobu vás Era půjčka zásobí dostatkem peněz.

Automatická nabídka

Produkt půjčka Era není samozřejmě závislý jen na výplatě. Získat slušný a příjemně úročený úvěr můžete také dostatečným obratem na účtu. Pokud si necháte třeba podnikatelské platby, faktury, odměny a další finanční prostředky posílat na účet, objeví se brzy v internetovém bankovnictví nabídka předschváleného úvěru. Což znamená, že pouhým vyplněním dotazníku dostanete na účet prostředky, aniž byste museli projít složitým schvalovacím procesem.

Dostatečné prostředky

S úvěrem od Poštovní spořitelny si můžete začít ihned plnit nejtajnější přání nebo podnikat. Až 300.000 Kč dostanete na 7 let bez jakýchkoliv problémů a dalších podmínek. Postačuje menší obrat na účtu a podpis smlouvy. Půjčka Era je zajištěna ČSOB a tedy jedním z největších bankovních ústavů v zemi. Peníze můžete mít ihned na účtu nebo se přes kontokorent zajistit proti přečerpání. V každém případě máte k dispozici levné a zajímavé peníze, které je prosté a jednoduché získat.

Pohotové prostředky

Mít v rezervě peníze není nikdy na škodu. Za krátkou dobu 3 měsíců můžete být mezi těmi šťastnými dlužníky, kteří nemají problém splácet půjčku podle svých možností. Stanete se klientem Poštovní spořitelny se všemi výhodami a vysokou bonitou. Půjčka Era vyřeší vaše finanční záležitosti na mnoho let dopředu a nezatíží rozpočet vysokými úroky. Poskytnutí je bezplatné, úvěr můžete kdykoliv vrátit a hlavně peníze máte k dispozici ihned po schválení. Využijte štědré nabídky skvělého financování.

Info: Informace o dalších bankovních půjčkách naleznete na stránkách Univerzální-Půjčka.cz. Vedle bankovních produktů zde najdete také informace k úvěrům od nebankovních společností.

Další texty:

Doporučujeme:

Více o tématice půjček pro studenty můžete najít na stránkách Maxi-půjčky.cz - půjčky online ihned

Informace o studentských půjčkách jsou dostupné také na webu Studentská-půjčka-online.cz

A pokud byste chtěli získat studentskou půjčku rychle, mohou se vám možná hodit i tyto informace.

Náš tip:

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zde pro ty, kteří nemohou doložit, kolik vydělávají.